موسسه علمی و پژوهشی پروژه پایا با کادری مجرب از فارغ التحصیلان دانشگاه‌های معتبر کشور در تلاش است خدمات ارزنده خود را در زمینه انجام پایان نامه ارشد ، دکتری ، انجام پروژه های دانشجویی و همین طور مقاله‌های علمی به مراجعه کنندگان عزیز ارائه کند.
آنچه که در این مسیر قابل توجه است، تشریح و بیان مساله تحقیق و روشن بودن گزاره‌های آن است. مدیران موسسه علمی پروژه پایا با مطرح نمودن پرسش‌ها و فرضیه‌های پژوهشی، بر ضرورت این موضوع صحه می‌گذارند، زیرا که به این وسیله می‌توان مسیر درست را مشخص نمود.
نوآوری در انجام تحقیقات و انجام پایان نامه و مقاله از دیگر مواردی است که در مجموعه ما مورد بررسی دقیق قرار گرفته است.
این نوآوری از بخش گردآوری، تجزیه و تحلیل اطلاعات به عنوان نخستین گام در راستای انجام پایان نامه و مقاله آغاز می‌گردد و در بخش تعیین روش آن با توجه به پیش فرض‌های مختص هر پروژه نمود پیدا می‌کند.
چارچوب نظری و پیشینه تحقیقات نیز از مسائل مهمی است که در راستای هر چه بهتر انجام شدن پروژه‌ها همواره مد نظر مدیران موسسه ما بوده است.
از دیگر خدماتی که موسسه علمی پروژه پایا به تمامی کسانی که به منظور انجام پایان نامه ارشد و دکتری و نیز انجام پروژه‌های دانشجویی خود به این موسسه مراجعه می‌کنند ارائه می‌کند، می‌توان به تازه بودن موضوعات و مقالات پبشنهادی اشاره کرد، به این ترتیب که هر مراجعه کننده که خواستار موضوع خاصی باشد می‌تواند به سادگی به بانکی از تازه‌ترین مقاله‌های خارجی منتشر شده در سطح جهانی دست پیدا نماید و سپس مقاله یا پایان نامه خود را در این حوزه ادامه دهد.
لازم به ذکر است که هر حوزه از مقاله‌های علمی در موسسه علمی پروژه پایا، دپارتمان مختص به خود را دارا است و تمامی عزیزان می‌توانند مقاله یا پایان نامه ارشد و دکتری خود را به دپارتمان مذکور ارائه و در مدت بسیار کوتاهی از تمامی خدماتی که متخصصان آن دپارتمان به صورت رایگان در اختیار مراجعه کنندگان قرار می‌دهند، استفاده نمایند.
آنچه که مجموعه ما را از دیگر موسسه‌های موجود متمایز می‌سازد، ارائه خدمات پس از انجام پایان نامه و مقاله است.
هر فرد تنها در مدت کوتاهی پس از سپردن پروژه خود، می‌تواند به صورت آنلاین یا تلفنی از روند انجام کار آگاهی یابد و همچنین متخصصان ما پس از انجام هر مرحله، با برگزاری جلسات توجیحی مراجعه کننده را از تمامی جزئیات موجود مطلع می‌سازند.
به این ترتیب، تمامی عزیزانی که به این موسسه علمی مراجعه نمایند تحت پشتیبانی کامل اطلاعاتی قرار می‌گیرند و این حمایت تا زمان ارائه و دفاع از مقاله و پروژه و تایید آن در مرکز مورد نظر ادامه می‌یابد.
مدیران موسسه علمی پروژه پایا با تحلیل داده‌های آماری مربوط به هر پروژه، به صورت مستمر تلاش می‌کنند عملکرد گروه را بهبود ببخشند و تاکنون به حول و قوه الهی این امر در بخش‌های مختلف صورت گرفته و رضایت کامل تمامی مراجعه کنندگان به این موسسه جلب شده است.
افزایش مراجعه کنندگان به این موسسه نشانگر آن است که تلاش تمامی دست اندرکاران دپارتمان‌های مختلف در مسیر درست و به صورت مناسبی صورت گرفته است و این تلاش با پیشنهادات عزیزان با سرعت هرچه بیشتر ادامه می‌یابد.
در پایان، مدیران و کسانی که در دپارتمان‌های مختلف موسسه علمی پروژه پایا در راستای انجام پایان نامه ارشد و دکتری، انجام پروژه‌های دانشجویی، تدریس خصوصی زبان های انگلیسی و اسپانیایی و همین طور ترجمه متون حضور دارند، از عزیزانی که به این موسسه اعتماد کرده‌اند، کمال تشکر و سپاسگذاری را دارند و امیدوار هستند این خدمات با کیفیت هرچه بهتر و بیشتر در آینده ادامه یابد.