دانلود مطالب علمی

دانلود مطالب علمی + تصویر + ویدئو

پروژه پایا به منظور ارتقا کیفیت در ارائه خدمات، به زودی مطالب به روز رسانی شده و مباحث داغ علمی را در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.

امید است ارائه مطالب علمی که تلاش می شود با تصاویر و ویدئوهای مربوط به آن ها از جمله فیلم های دفاع پایان نامه در کشورهای مختلف با زیرنویس آماده شوند، تا حدودی رضایت خاطر شما را فراهم آورند.

بزودی دانلود مطالب علمی و داغ

31 پاسخ ها
  • سعید
   سعید گفتند که :

   با سلام
   مطالبی در خصوص گرامر زبان اسپانیایی در سایت منتشر شده است و به زودی مطالبی در همان قالب درباره زبان انگلیسی و فرانسوی نیز در اختیار عزیزان قرار خواهد گرفت.
   لازم به ذکر است که مطالب منتشر شده، خلاصه ای تالیف تدریس خصوصی اساتید موسسه پروژه پایا هستند.

   پاسخ دادن
  • سعید
   سعید گفتند که :

   شهریه ها براساس برنامه های خاص هر فرد تعیین می شوند و از آن جا که هیچ دو نفری مثل هم برنامه دریافت نمیکنند، اعلام شهریه ثابت تدریس خصوصی امکان پذیر نیست.

   پاسخ دادن
 1. زهرا صالحی
  زهرا صالحی گفتند که :

  سلام… بی صبرانه منتظر مطالب آموزشیتون هستم مخصوصا ویدیو های دفاع پایان نامه، لطفا فایل صوتی برای تلفظ صحیح هم مدنظر داشته باشید…. ممنونم

  پاسخ دادن
 2. نیکان
  نیکان گفتند که :

  سلام
  لطفا قسمتی رو در نظر بگیرید برای ثبت نام بازدید کننده ها تا در صورت قراردادن آموزش های جدید از طریق ایمیل مطلع بشیم و بهره ببریم

  پاسخ دادن
  • سعید
   سعید گفتند که :

   با سلام
   مطالبی از کلاس های تدریس خصوصی اسپانیایی و همینطور کلاس های تدریس خصوصی انگلیسی آماده شده اند و به زودی در سایت قرار داده می شوند.

   پاسخ دادن

نظر بدهید

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
تمایل به کمک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *