انجام پروژه های دانشجوییانجام پروژه دانشجویی یکی دیگر از خدماتی است که در موسسه علمی پروژه پایا صورت می‌گیرد.
اعضای موسسه که بر‌ترین دانشجویان دانشگاه‌های ایران از جمله تهران و شریف هستند، با یاری رساندن به دانشجویان عزیز کشورمان، کمک شایانی به افراد مراجعه کننده ارائه نموده‌اند.
پژوهش ها در پروژه پایا تمام رشته‌های مختلف از جمله مدیریت، حسابداری، معماری و غیره را در بر می‌گیرد و مدیران ما می‌کنند که با بالا‌ترین کیفیت و کمترین زمان ممکن عمل نمایند.
در زیر به اختصار بخشی از خدماتی که به مراجعه کنندگان در این راستا یا انجام پایان نامه کار‌شناسی ارشد و دکتری ارائه داده می شود، آورده شده‌اند:

ارائه تازه‌ترین مطالب

انجام پروژه های دانشجویی در پروژه پایا با ارائه تازه‌ترین مطالب مطابق با آخرین مقاله‌های روز دنیا آغاز می‌شود و در صورتی که شخص مراجعه کننده مطلب خاصی را نیافته باشد، متخصصان در موسسه ، تازه‌ترین موضوعات مقاله‌های تایید شده در جهان را در راستای پروژه یا انجام پایان نامه کار‌شناسی ارشد و دکتری در اختیار وی قرار می‌دهند.

روند اطلاع رسانی به مراجعه کننده

مدیران ما تلاش می‌کنند تمامی امور این موسسه علمی از جمله انجام پایان نامه را مطابق یک روند خاص و مرتبط را درخواست مراجعه کننده انجام دهند و در این راستا شخص در جریان تمامی مراحل انجام پروژه خود قرار می‌گیرد.

ارائه سورس نرم افزاری پروژه

پس از انجام پروژه های دانشجویی ، تمامی سورس‌های نرم افزاری مربوط به پروژه در اختیار مراجعه کننده قرار می‌گیرد و به این وسیله شخص به تمامی منابع مورد نیاز خود دسترسی پیدا می‌کند.

ارائه توضیحات درباره پروژه

تمامی کسانی که به موسسه مراجعه می‌کنند به منظور آگاهی لازم برای نحوه انجام آن، توضیحات لازم را از متخصص و تحت نظر یکی از مدیران موسسه دریافت می‌کنند.

برگزاری کنفرانس‌های تلفنی میان متخصص و دانشجو

یکی دیگر از خدمات متفاوتی که موسسه پروژه پایا در جریان انجام پایان نامه ارشد و دکتری برای عزیزان مراجعه کننده ارائه می‌دهد، برگزاری کنفرانس تلفنی میان متخصص و دانشجو زیر نظر یکی از مدیران موسسه است و به این ترتیب هرگونه پرسش و شبهه برای دانشجو برطرف می‌شود و وی می‌تواند با اطمینان از درستی مطالب، به راحتی دفاعیه خود را با موفقیت به پایان برساند.

جلسات توجیحی برای دانشجو

در صورتی که ارائه توضیحات و برگزاری کنفرانس تلفنی به منظور شفاف سازی نحوه انجام پروژه های دانشجویی کافی به نظر نرسد، وی به جلسه توجیحی حضوری با متخصص و مدیر موسسه دعوت می‌گردد و به این ترتیب تا آخرین لحظه پیش از ارائه دفاع از پروژه و پایان نامه، مراجعه کننده می‌تواند اطمینان داشته باشد که مدیران و متخصصان پروژه پایا از ابتدا تا پایان با وی همراه خواهند بود.

سرعت و دقت بالا در انجام پروژه دانشجویی

گاهی لازم است که به دلیل کمبود زمان، اقدامات با سرعت بالایی صورت بگیرند. مدیران ما برای این موارد تیم متخصصی را در اختیار دارند که علاوه بر سرعت بالا، با دقت بی‌نظیری مسائل را پیگیری می‌کنند.
موسسه علمی پروژه پایا همواره تلاش می‌کند بهترین متخصصان از بر‌ترین دانشگاه‌های کشور را به منظور ارائه با کیفیت‌ترین خدمات به خدمت بگیرد و تاکنون توانسته است نظر مثبت تمامی عزیزانی را که به این موسسه اعتماد کرده‌اند، جلب نماید.
خدمات بی‌نظیر در جریان خدمات رسانی به دانشجویان عزیز در مجموعه از جمله ارائه توضیحات و سورس نرم افزاری و همچنین برگزاری کنفرانس‌های تلفنی و جلسات توجیحی یکی از نقاط تمایز این موسسه است.