انجام پایان نامهانجام پایان نامه ارشد و پایان نامه دکتری نشان دهنده توانایی علمی و عملی هر دانش پژوه است و بعضا مقاله‌هایی که در این حوزه منتشر می‌شوند می‌توانند به عنوان شناسنامه کاری فرد در بازار در نظر گرفته شوند.
پروژه پایا با کادری مجرب همواره تلاش کرده است به تمامی دانشجویان در تدوین و تکمیل رساله پایان دوره تحصیلات تکمیلی با موضوعاتی بدیع ، پرکاربرد و نیز شفاف کمک کند.
کادر مجرب ما با ارائه مطالبی کامل درباره نحوه انجام پایان نامه ارشد و دکتری، ارائه موضوع‌های به روز و پرکاربرد، انجام و تکمیل هر پروژه براساس درخواست مراجعه کننده و نیز هماهنگی و کنترل تمامی گام‌هایی که هر دانشجو نیاز دارد، به عزیزان در دریافت نتیجه مطلوب کمک می‌کند.
پروژه پایا طی مراحل مشخص زیر از نخستین گام تا زمان دستیابی به نتیجه مطلوب شما را همراهی می‌کند:

ارائه رایگان موضوع

متخصصان ما جدید‌ترین موضوع‌ها را برای انجام پایان نامه ارشد و پایان نامه دکتری به مراجعه کنندگان عزیز ارائه می‌کنند. در صورتی که فرد موضوع خاصی را در نظر داشته باشد، در کوتاه ترین زمان ممکن مقاله‌های جهانی مرتبط با آن را برای شما فراهم می‌کنند.

گزارش گام به گام پایان نامه

هر فردی که جهت تدوین رساله پایان دوره به پروژه پایا مراجعه می‌کند، می‌تواند به صورت ماهانه گزارش‌هایی را مبنی بر پیشرفت کار دریافت کند. در صورتی که به علت کمبود زمان درخواست فوری باشد، این اقدام طی زمان‌های کمتر از یک ماه و دوره توافق شده انجام می‌گیرد.

سورس نرم افزاری مقاله

پس از مشخص شدن نرم افزارهای مربوطه برای انجام پایان نامه دکتری و ارشد، پروسه آغاز می‌شود و به فرد به صورت آنلاین می‌تواند پرسش‌هایی را که برای وی مطرح می‌شود، با مدیر بخش مربوط به مقاله مطرح کند. در پایان نیز، تمامی سورس‌های نرم افزاری مقاله به طور کامل در اختیار فرد قرار می‌گیرد.

جلسات توجیحی برای مقاله و پایان نامه

به منظور برطرف شدن هرگونه مشکل در توضیح و ارائه پایان نامه ارشد و دکتری، کلاس‌های توجیحی لازم برای هر مراجعه کننده برگزار می‌شود و به این ترتیب ابهامات احتمالی نیز از میان می‌روند. علاوه بر این، پشتیبانی کاملی به صورت آنلاین و نیز به صورت کنفرانس تلفنی میان درخواست کننده و مدیر بخش انجام پروژه‌ها در صورت نیاز برگزار می‌شوند.

انجام مقاله ISI و انتخاب ژورنال دلخواه

در صورتی که درخواست برای انجام مقاله ISI باشد یا فرد تصمیم داشته باشد براساس White List و Black List مورد تایید وزارت علوم، ژورنالی را انجام دهد می‌تواند به کادر مجرب پروژه پایا در این زمینه اطلاع دهد و به این صوت این امر در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌گیرد.
پروژه پایا همواره تلاش نموده است رضایت خاطر تمام عزیزان را در انجام پایان نامه ارشد و پایان نامه دکتری با ارائه مطالب تازه و آخرین موضوع‌های مطرح در دانشگاه‌های مختلف جهان، انجام مقاله‌ها در رشته‌های مختلف از جمله حسابداری، مدیریت، معماری و… و نیز هماهنگی و پشتیبانی کامل در جریان انجام مقاله و توجیه کامل فرد به منظور ارائه بدون مشکل در تمامی راه فراهم سازد.