گرامر زبان اسپانیایی

تدریس خصوصی اسپانیایی-گرامر

/
تدریس خصوصی اسپانیایی در کنار زبان انگلیسی از جهاتی اهمیت بسیاری دارد. چرا که این زبان به عنوان دومین زبان در ایالات متحده آمریکا از نظر جمعیت محسوب می شود و از طرفی کشورهای آمریکای لاتین نیز که به این زبان تکلم می کنند، بخش مهمی از فرهنگ، اقتصاد و جامعه این قاره را تشکیل می دهند.
تاثیر زبان در انجام پایان  نامه

نیاز به زبان در انجام پایان نامه

/
انجام پایان نامه و پروژه در دوره های تحصیلی مختلف از اهمیت ویژه ای برخوردار است و به هر میزان که منابع و اطلاعات استفاده شده در این پروژه ها تازه تر و مطابق با معتبرترین مجله ها و دانشگاه ها باشند، رتبه علمی دانشجو را بالاتر می برند.
تدریس خصوصی انگلیسی و اسپانیایی

گام های یادگیری زبان خارجی (غیر مادری)

/
در پاسخ به این که از چه نقطه ای شخص باید به یادگیری بپردازد، باید گفت که در ابتدا باید دید هدف وی از یادگیری زبان چیست؟ اگر هدف دانشجو از یادگیری آن تنها مکالمه باشد، می توان برنامه بسیار خلاصه تری را در اختیار وی قرار داد و به این ترتیب از مراجعه به بخش های دیگر پرهیز کرد.
تدریس خصوصی انگلیسی

یادگیری زبان به روش کودکان

/
آیا تا به حال فکر کرده اید که کودکان چگونه در مدتی بسیار کوتاه هر زبانی را فرا می گیرند؟ آیا به ذهن شما خطور کرده است که چگونه کودکان بدون نوشتن یا خواندن هیچ گونه مطلبی، به زبان پدر و مادر خود سخن می گویند؟ تازه ترین بررسی ها درباره یادگیری به روش کودکان اطلاعات فراوانی را در اختیار ما می گذارند.
تدریس خصوصی انگلیسی

تدریس خصوصی اسپانیایی و انگلیسی

/
شماری از برترین دانشجویان ارشد در رشته های زبان و ادبیات اسپانیایی و انگلیسی در پروژه پایا آماده در اختیار گذاشتن اندوخته علمی چندین ساله خود و تدریس خصوصی اسپانیایی و انگلیسی برای شما عزیزان هستند.
انتخاب موضوع پایان نامه

انتخاب موضوع پایان نامه

/
انتخاب موضوع پایان نامه و پروژه همیشه چالشی بزرگ بوده وهست. پروژه پایا تلاش می کند بدیع ترین و علمی ترین موضوعات را برای عزیزان فراهم سازد. به این ترتیب شما می توانید موضوع دلخواه خود را در کمترین زمان ممکن و با دقتی فوق العاده به دست آورید.